Loading...

Obytný dom Malá hora


Bytový dom Malá hora je projekt mimoriadny svojím vzhľadom, polohou a úrovňou bývania. Je určený primárne pre súkromných investorov s následným prenájmom bytov zahraničným študentom medicíny v Martine.
V poslednych rokoch sa Martin stáva čoraz viac kozmopolitným mestom. Takmer tisic zahraničnych študentov medicíny z Európy, zámoria a tichomoria vytvorilo neprehliadnuteľnú komunitu turčianskej metropoly.

investicia

Výhodná investícia

Novostavba Malá hora, ktorej prvá časť – časť „A“ bola skolaudovaná v auguste 2016, dokonale naplnila ambíciu poskytnúť študentom kvalitné bývanie vo výnimočnej lokalite v srdci Turca. V Malej hore je 80% percent bytov obsadených nájomníkmi - študentami zo zahraničia.

Kúpa bytu v Malej hore sa tak stáva vynikajúcou príležitosťou pre investorov s parametrami, aké inde nenájdu. Návratnosť investície je na hranici snov každého investora. Podrobnosti vám môžeme prezradiť pri priamom telefonickom či mailovom kontakte. Nech sa páči, ak potrebujete mať bližšie informácie o výnosnosti, stabilite a návratnosti investícií do bytov v Malej hore, volajte 0917 562 925 alebo mailujte na info@malahora.sk. Radi a podrobne vám zodpovieme na všetky vaše otázky.

Môžeme vám predať aj byt zariadený nábytkom, ktorého dizajn si študenti už stihli obľúbiť. Byt tak môžete prenajímať bez starostí so zariaďovaním a s istotou, že váš nájomník bude spokojný.Efektívny prenájom bytov študentom

Nemusíte mať ani obavy, ako budete riešit prevadzkové problémy s nájomníkmi, ak ste zo vzdialenejšich častí Slovenska. Naša odpoveď - žiadny problém, postaráme sa aj o to. Vy o byte budete vedieť akurát raz mesačne, keď vám príde nájomné na učet. A zahraniční študenti sú zvyknutí platiť poctivo, to si píšte!

studenti

Výhodné pre študentov

Zahraniční študenti preferujú bývanie v lokalite blízko školy, odkiaľ nie je ani ďaleko do mesta. Takisto chcú mať blízko do prírody. Uprednostňujú bývanie v novom. Malá hora ideálne spĺňa ich náročné požiadavky.

investicia

Od 1. júla začíname budovať druhú časť novostavby – časť B. Táto bude dokončená do začiatku leta 2019 a skolaudovaná ihneď po tom. Pribudne ďalších 54 bytov a 3 nebytové priestory.
Tak neváhajte a kupujte, vaša investícia sa vám oplatí. Noví zahraniční študenti sú pripravení u vás bývať.

dostupnost

Dopravná dostupnosť:

Štandardná, centrum Martina blízko, zahraniční študenti používajú hlavne bicykle a taxiky.

Občianska vybavenosť:

v rámci objektu plánovaná kaviareň, minipredajňa potravín, služby.
v dosahu fitnes, nákupné centrum, plaváreň, tenisové kurty, príroda a ...Jesseniova lekárska fakulta.